KONST / Litografier / Litografi 9983647
*
nr 998 3647
Litografi
Dr Seuss, 68/99, bladets mått: 140x65
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 30 november 2015
kl 18:08:18
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
24/11 09:16:15
1
350 kr
24/11 09:28:50
2
450 kr
25/11 17:33:27
3
1.000 kr
29/11 23:22:52
4
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: dr seuss grafik litografi litografier
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:31
-
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:58
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:58
-
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:09
*
Litografi
nr 998 3647
Litografi
Dr Seuss, 68/99, bladets mått: 140x65
Utrop: | 2.000 kr |
---|---|
Såld: | 1.100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 30 november 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
24/11 09:16:15 | 1 | 350 kr |
24/11 09:28:50 | 2 | 450 kr |
25/11 17:33:27 | 3 | 1.000 kr |
29/11 23:22:52 | 4 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: dr seuss grafik litografi litografier
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:31 -
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:58 -
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:58 -
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:09